• Tulumba Phone Card
  •   
  • Flowers to Turkey
  • Tulumba Free Shipping
  • Go To Shopping Cart
Welcome, Guest ( Login )

Featured Turkish Movies - March 2016

Featured Turkish Movies
Ekşi Elmalar, Yılmaz Erdoğan

Ekşi Elmalar

Yılmaz Erdoğan

Yılmaz Erdoğan'ın çok sevilen Vizontele filmi ayarında bir film olan Ekşi Elmalar; renkler, kostümler, ışık ve mekanlar, izleyiciye görsel ziyafet çektiriyor. Ekşi Elmalar, müthiş oyunculuk performansları ve diyaloglarıyla sizi hem güldürmeyi hem ağlatmayı bekliyor.
Kor, Zeki Demirkubuz

Kor

Zeki Demirkubuz

Cemal, aylar sonra döndüğünde, Emine'nin bir konfeksiyon atölyesinde çalıştığını ve çocuğunun sağlık durumunun iyi olduğunu görür. Kazara gördüğü bir hastane faturası, oğlu için gereken tedavinin Ziya tarafından karşılandığını ve Emine'nin bunu gizlediğini ortaya çıkarır. Emine'yi aşırı derecede kıskanan Cemal, zaten başından geçen olaylar için suçladığı Ziya'yla yüzyüze gelecek midir? Yoksa her şeyi görmezden mi gelecektir?
Çok Uzak Fazla Yakın, Türkan Derya

Çok Uzak Fazla Yakın

Türkan Derya

Aslı ve Cem’ in tutkuyla dolu aşk hikayesi. Çok Uzak Fazla Yakın iki gencin üniversite çağlarından, yetişkinlik zamanlarına kadar süren bir nevi ilişki haritasını anlatıyor. İkisinin de idealleri, hayalleri var. Bir de birbirine duydukları ve asla vazgeçemediği aşkları. Hayatın önlerine çıkardığı bütün zorluklara karşı beraber mücadele veren bir çiftin hikayesi. Bu aşk onları bir arada tutabilecek mi, yoksa uzaklara mı savuracak?
Ana Yurdu - Başka Sinema Seçkisi 77, Senem Tüzen

Ana Yurdu - Başka Sinema Seçkisi 77

Senem Tüzen

Hürriyet gazetesinin "2016’nın En İyi Yerli Filmi” dediği filmde Nesrin, romanını bitirmek ve yazar olma hayallerini gerçekleştirmek için, kısa süre önce ölen anneannesinin İç Anadolu'daki boş köy evine taşınır. Ama annesi Halise’nin beklenmedik ziyareti ve tüm ısrarlarına rağmen dönmeyi reddetmesiyle birlikte Nesrin'in yazma denemeleri ve köy hayatına dair kurduğu hayaller suya düşer. Bu iki kadın, birbirlerinin iç dünyalarındaki en kuytu köşelerle yüzleşmek zorunda kalacaktır.
Anadolu`nun Kayıp Şarkıları - Nezih Ünen, Nezih Ünen

Anadolu`nun Kayıp Şarkıları - Nezih Ünen

Nezih Ünen

Antik kültürleri, imparatorlukları, mitolojileri ve yaşanmış görkemiyle dünyada eşi benzeri olmayan Anadolu'nun 10 bin yılı aşan bir geçmişten kalma egzotik mekanları ve insanları arasında yaşanan bir müzikal yolculuk!.. Bu güne kadar Anadolu müzikleri hakkında yapılmış ilk uzun metraj film olmanın yanısıra, kültürlerini de en kapsamlı biçimde yansıtan Anadolu'nun Kayıp şarkıları gerçek hayatın içinde çekilmiş müzikal yapısıyla türünün ilk örneği bir sinema filmi.
Last Ottoman Knock Out Ali - Son Osmanlı Yandım Ali, Mustafa Şevki Doğan

Last Ottoman Knock Out Ali - Son Osmanlı Yandım Ali

Mustafa Şevki Doğan

Tarih 13 Kasım 1918... Düşman donanması Boğaziçi' ne demirlemiş... Manzara Vahim... İstanbul İşgal Altında! Aynı gün Haydarpaşa Garı'nda, trenden genç bir paşa iner. Suriye cephesinden dönüyordur. Boğazı geçerken vahim manzarayı yani düşman gemilerini görür. Herkes çaresizlik içindedir. İstanbul'un üzerinde kara bulutlar geziyordur ama o, "Geldikleri gibi giderler" der! Çünkü O, Anafartalar Kahramanı Mustafa Kemal Paşa'dan başkası değildir.
Oflu Hoca’nın Şifresi 2 , Adem Kılıç

Oflu Hoca’nın Şifresi 2

Adem Kılıç

Ahmet başkanlığı kaptırdığı için hala Oflu’ya öfkelidir. Oflu Hoca yüzünden hem para hem itibar kaybetmiştir. Tekrar başkan olmanın yollarını ararken zengin bir müteahhit olan İlyas, oğlu Şaban’a Nur’u ister. Ahmet kendini kurtarmak için hemen kabul eder. Durumu öğrenen Kadir ve Oflu, Nur’u kaçırmaya karar verirler. Ama Nur’u kaçırayım derken yanlışlıkla Ahmet’in halasını kaçırırlar. Hala, Ali Osman’a evvelden beri aşıktır. Onunla evlenmek ister. Ama Ali Osman buna yanaşmaz.
Kız Kaçıran, Korhan Uğur

Kız Kaçıran

Korhan Uğur

Çılgın âşık Ahmet, düğünden gelin kaçırır ama ortada ufak bir hata, hatta sürpriz vardır; eski aşkı Gül'ü, yani gelini damatla beraber kaçırmıştır! Gelin arabasında kaçırılan Gül'ü pek çok sürpriz beklerken, Ahmet'in de aslında hiç de iyi bir planı olmadığı ortaya çıkar. Gül'ü köydeki dedesine götürmek ister ve işin bu noktasında abisi devreye girer. Dedesinin köyüne ulaşana kadar yolda başlarına birbirinden komik maceralar gelecektir...
Nadide Hayat, Çağan Irmak

Nadide Hayat

Çağan Irmak

Nadide, yalnız ve orta yaşlılar için öngörülen dikiş kursundan, koroya; gezilerden kabul günlerine hiçbir aktivitede aradığı mutluluğu bulamaz! Ta ki, bir gün gazetede bir haber görene dek! Nadide bu haberin ardından kendini önce okul sıralarında, sonra da mavi sulara atladığı bir macerada bulur! Bir grup genç ve gizemli bir kaptan ile "yeni bir başlangıca" yelken açar!
Kocan Kadar Konuş - Diriliş, Kıvanç Baruönü

Kocan Kadar Konuş - Diriliş

Kıvanç Baruönü

İlk filmde ailesi ve çevresinin evlilik baskılarıyla baş eden Efsun (Ezgi Mola) ikinci filmde aşık olduğu Sinan’a (Murat Yıldırım) kavuşuyor ama aşk hayatının önündeki engeller azalmıyor.
Düğün Dernek 2 - Sünnet, Selçuk Aydemir

Düğün Dernek 2 - Sünnet

Selçuk Aydemir

Selçuk Aydemir yazıp yönettiği ikinci film "Düğün Dernek 2: Sünnet”te de seyirciyi bir an kahkahasız bırakmayacak. İşler karışacak, acele düğüne aşk bile karışacak ve o sünnet illa ki yapılacak.
Delibal, Ali Bilgin

Delibal

Ali Bilgin

Mimarlık öğrencisi olan hobi olarak müzik yapan Barış (Çağatay Ulusoy) her genç üniversite öğrencisi gibi hayatın tadını çıkarmaktadır. Füsun’u (Leyla Lydia Tuğutlu) ilk gördüğü anda hayatında hiç bilmediği bir duyguya kapılır. Hep teğet geçen aşk bu defa Barış’ı yakalar.
Bizans Oyunları, Gani Müjde

Bizans Oyunları

Gani Müjde

Güney Amerika’nın sıcağından ve Rio Karnavalı’nın gürültüsünden kendilerine gına gelen Mayalar, tası tarağı toplayıp taşının toprağının altın olduğunu duydukları Anadolu’ya göç edip Bağcılar civarına yerleşirler…
Ali Baba Ve 7 Cüceler, Cem Yılmaz

Ali Baba Ve 7 Cüceler

Cem Yılmaz

2015 yılı Türkiye’de en çok iş yapan 5. Film. "Ali Baba ve 7 Cüceler bence beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Kimi sahneleri çok komik, kimi sahneleri de göndermeleri itibarı ile çok başarılı.” -Uğur Vardan, Hürriyet-
Herşey Aşktan, Andaç Haznedaroğlu

Herşey Aşktan

Andaç Haznedaroğlu

Pelin'e en mutsuz olduğu anda, ona yol gösteren rock grubunda davulcu, doğa tutkunu, yakışıklı Burak'la yaşadıklarını izlerken çok etkileneceksiniz…
Mihrez - Cin Padişahı, Doğan Can Anafarta

Mihrez - Cin Padişahı

Doğan Can Anafarta

Yerli korku sinemasında Hollywood etkisi! Betül’ün doğum gününde eğlence için cin çağırma seansı düzenleyen beş gencin hayatı bir anda değişecektir. Gençlerin daveti üzerine aralarına katılan cinler, hayatlarında yok saydıkları bir olayın bedelini ödetmek için peşlerini bırakmaz.
Git Başımdan, Şahin Altuğ

Git Başımdan

Şahin Altuğ

Türkiye’yi kahkahalara boğan ikili Şahin Irmak ve Bülent Emrah Parlak’tan yine bir komedi fırtınası!
Can Tertip, Burak Kuka

Can Tertip

Burak Kuka

Bütün hayatını aylaklıkla geçiren, piyasayı dolandıran ve mafyadan kaçtığı sırada yakalanacağını anlayınca askere gitmek zorunda kalan Şakir ile askere gitmeyi çok istemesine rağmen kilosu ve böbrek rahatsızlığı nedeni ile askere alınmayan fakat bir yolunu bularak kendini askere kabul ettiren saf ve iyi niyetli bir Anadolu çocuğu olan İlyas’ın yolları, asker ocağında kesişir.
Evlenmeden Olmaz, Yasemin Türkmenli

Evlenmeden Olmaz

Yasemin Türkmenli

Yasemin Türkmenli'nin yönetmenliğini yaptığı romantik komedi türündeki filmin başrollerini Özge Özberk ve Cansel Elçin paylaşıyor.
Piyasadan Büyük Alacağımız Var, Burak Kuka

Piyasadan Büyük Alacağımız Var

Burak Kuka

Üç oyuncu arkadaş, oyunlarına seyirci gelmemesi nedeniyle bir çıkış yolu bulmak zorunda kalırlar. Ediz, Tarık ve Kadir; bahtsız yönetmen Ertem ve yardımcısı Ayşen ile bir araya gelerek, "Genç Kafa” ekibini kurarlar ve bir dizi projesi hazırlayarak kanallarla görüşmeye başlarlar.

Categories

Best Sellers

Customer Service

Promotions

Discount Store

Turkish Wine & Raki

Turkish Raki Turkish Wine
Ships out separately from the rest of your order

Advertise with Us

0 Item(s)
$0.00